HP Elitebook 820 G1 Core i5 4th GEN 12.5" 8GB RAM 256GB SSD
540.00 AED Original price was: 540.00 AED.443.00 AEDCurrent price is: 443.00 AED.
HP Elitebook 820 G4 Core i5 7th GEN 12.5" 8GB RAM 256GB SSD
710.00 AED Original price was: 710.00 AED.610.00 AEDCurrent price is: 610.00 AED.
“HP Elitebook 820 G1 Core i5 4th GEN 12.5″ 8GB RAM 256GB SSD” has been added to your cart. View cart
HP Elitebook 820 G3 Core i5 6th GEN 12.5″ 8GB RAM 256GB SSD
640.00 AED Original price was: 640.00 AED.540.00 AEDCurrent price is: 540.00 AED.
15
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
HP Elitebook 820 G3 Core i5 6th GEN
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook 820 G3 |
| Model Number | 820 G3 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black, Silver |
| Display Size | 12.5″ |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 190781000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook 820 G3 |
| Model Number | 820 G3 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black, Silver |
| Display Size | 12.5″ |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 190781000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook 820 G3 |
| Model Number | 820 G3 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black, Silver |
| Display Size | 12.5″ |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 190781000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
