HP Elitebook 745 G6 Ryzen 5 PRO 3500U 8GB RAM 256GB SSD with Radeon Vega GFX 14.0"
940.00 AED Original price was: 940.00 AED.799.00 AEDCurrent price is: 799.00 AED.
HP Elitebook 820 G3 Core i5 6th GEN 12.5" 8GB RAM 256GB SSD
640.00 AED Original price was: 640.00 AED.540.00 AEDCurrent price is: 540.00 AED.
“HP Elitebook 820 G1 Core i5 4th GEN 12.5″ 8GB RAM 256GB SSD” has been added to your cart. View cart
HP Elitebook 820 G1 Core i5 4th GEN 12.5″ 8GB RAM 256GB SSD
540.00 AED Original price was: 540.00 AED.443.00 AEDCurrent price is: 443.00 AED.
11
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
HP Elitebook 820 G1 Core i5 4th GEN
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook 820 G1 |
| Model Number | 820 G1 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black, Silver |
| Display Size | 12.5″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 825633000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook 820 G1 |
| Model Number | 820 G1 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black, Silver |
| Display Size | 12.5″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 825633000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook 820 G1 |
| Model Number | 820 G1 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black, Silver |
| Display Size | 12.5″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 825633000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
