A1425 Apple MacBook Pro (2013) 13.3" Retina Core i5 3rd Gen 8GB 256GB
1,149.00 AED Original price was: 1,149.00 AED.589.00 AEDCurrent price is: 589.00 AED.
A1707 Apple MacBook Pro (2017) 15.4" Retina Core i7 16GB RAM 256GB SSD 2GB Graphics
1,999.00 AED Original price was: 1,999.00 AED.1,299.00 AEDCurrent price is: 1,299.00 AED.
A1502 Apple MacBook Pro (2014) 13.3″ Retina Core i7 8GB 256GB
1,099.00 AED Original price was: 1,099.00 AED.779.00 AEDCurrent price is: 779.00 AED.
12
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Apple MacBook Pro 1502 (2014) Core i7
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | 1/A1502, MacBookPro11 |
| Model Number | A1502 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 888462000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | 1/A1502, MacBookPro11 |
| Model Number | A1502 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 888462000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | 1/A1502, MacBookPro11 |
| Model Number | A1502 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 888462000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
