A1278 Apple MacBook Pro (2011) 13" Core i5 2nd Gen 8GB Ram 256GB SSD
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.369.00 AEDCurrent price is: 369.00 AED.
A1370 Apple MacBook Air (2011) 11" Core i5 2GB 64GB SSD
489.00 AED Original price was: 489.00 AED.259.00 AEDCurrent price is: 259.00 AED.
A1398 Apple MacBook Pro (2013) 15.4″ Retina Core i7 16GB Ram 256GB SSD
1,399.00 AED Original price was: 1,399.00 AED.699.00 AEDCurrent price is: 699.00 AED.
13
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Apple MacBook Pro A1398 (2013) Core i7
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | 1/A1398, MacBookPro10 |
| Model Number | A1398 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 16 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 15.4″ |
| Processor Generation | 3rd Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.8591E+11 |
| Keyboard Language | Arabic, English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | 1/A1398, MacBookPro10 |
| Model Number | A1398 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 16 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 15.4″ |
| Processor Generation | 3rd Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.8591E+11 |
| Keyboard Language | Arabic, English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | 1/A1398, MacBookPro10 |
| Model Number | A1398 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 16 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 15.4″ |
| Processor Generation | 3rd Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.8591E+11 |
| Keyboard Language | Arabic, English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
