HyperX Pulsefire Haste 2 - Wireless Gaming Mouse - Ultra Lightweight
699.00 AED Original price was: 699.00 AED.249.00 AEDCurrent price is: 249.00 AED.
A1398 Apple MacBook Pro (2013) 15.4" Retina Core i7 16GB Ram 256GB SSD
1,399.00 AED Original price was: 1,399.00 AED.699.00 AEDCurrent price is: 699.00 AED.
A1278 Apple MacBook Pro (2011) 13″ Core i5 2nd Gen 8GB Ram 256GB SSD
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.369.00 AEDCurrent price is: 369.00 AED.
17
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Renewed – Apple MacBook Pro A1278 (2011) Core i5 8gb ram 256gb ssd
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MD313LL/A, MC700LL/A |
| Model Number | 1278 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 2nd Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.86389E+11 |
| Keyboard Language | Arabic, English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MD313LL/A, MC700LL/A |
| Model Number | 1278 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 2nd Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.86389E+11 |
| Keyboard Language | Arabic, English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MD313LL/A, MC700LL/A |
| Model Number | 1278 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 2nd Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.86389E+11 |
| Keyboard Language | Arabic, English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
