Apple Magic Mouse Wireless V2 MLA02ZA/A – A1657
Description
The fully rechargeable Apple Magic Mouse 2 A1657 MLA02LL/A features a built-in battery and continuous bottom shell. It is compatible with Bluetooth-enabled Mac systems with OS X v10.11 or later. This Apple mouse comes with Multi-Touch surface to carry out tasks such as scrolling and swiping between web pages with complete ease.
249.00 AED Original price was: 249.00 AED.219.00 AEDCurrent price is: 219.00 AED.
10 in stock
10 in stock
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
The fully rechargeable Apple Magic Mouse 2 features a built-in battery and continuous bottom shell. It is compatible with Bluetooth-enabled Mac systems with OS X v10.11 or later. This Apple mouse comes with Multi-Touch surface to carry out tasks such as scrolling and swiping between web pages with complete ease.
Magic Mouse V2: MLA02ZA/A
| Type | Laptop |
|---|---|
| Tracking type | Laser |
| Connectivity | Bluetooth |
| Mac compatible | Yes |
|---|---|
| Power | Rechargeable |
| Compatibility | Bluetooth-enabled Mac computer with OS X v10.11 or later |
| Colour | White |
| Box contents | Apple Magic Mouse 2 Wireless Laser Touch Mouse |
| Dimensions | 216 x 57 x 113 mm (H x W x D) |
| Weight | 99 g |
Condition Notes
Pre-owned with some signs of wear but fully functional
What is in the box:
Magic Mouse 2 MLA02ZA/A – A1657 (Rechargeable Built in Batteries) * Does not come with the Charging Cable
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MLA02LL/A |
| Model Number | A1657 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.88463E+11 |
| Condition | Renewed |
| Color | White |
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MLA02LL/A |
| Model Number | A1657 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.88463E+11 |
| Condition | Renewed |
| Color | White |
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MLA02LL/A |
| Model Number | A1657 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 8.88463E+11 |
| Condition | Renewed |
| Color | White |
