Lenovo Thinkpad X1 Carbon Core i7 3rd Gen 8GB RAM 256GB
790.00 AED Original price was: 790.00 AED.589.00 AEDCurrent price is: 589.00 AED.
Lenovo Thinkpad X1 Carbon Core i5 8th Gen 8GB RAM 256GB
1,170.00 AED Original price was: 1,170.00 AED.970.00 AEDCurrent price is: 970.00 AED.
Lenovo Thinkpad X1 Carbon Core i7 7th Gen 8GB RAM 256GB
999.00 AED Original price was: 999.00 AED.789.00 AEDCurrent price is: 789.00 AED.
17
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
LENOVO THINKPAD X1 CARBON Core i7 7th GEN
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | THINKPAD X1 CARBON |
| Model Number | X1 CARBON |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 16 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 7th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 1.92E+11 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | THINKPAD X1 CARBON |
| Model Number | X1 CARBON |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 16 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 7th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 1.92E+11 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | THINKPAD X1 CARBON |
| Model Number | X1 CARBON |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 16 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 7th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 1.92E+11 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
