Lenovo Thinkpad T420 Core i5 2nd Gen 8GB RAM 256GB
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.349.00 AEDCurrent price is: 349.00 AED.
Lenovo Thinkpad L440 Core i3 4th Gen 8GB RAM 256GB
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.349.00 AEDCurrent price is: 349.00 AED.
Lenovo Thinkpad L440 Core i5 4th Gen 8GB RAM 256GB
699.00 AED Original price was: 699.00 AED.439.00 AEDCurrent price is: 439.00 AED.
12
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
LENOVO THINKPAD L440 Core i5 4th GEN
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | THINKPAD L440 |
| Model Number | L440 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 193268000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | THINKPAD L440 |
| Model Number | L440 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 193268000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | THINKPAD L440 |
| Model Number | L440 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i5 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 193268000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
