A2116 Apple iMac 21-inch (2019) Core i5 3.0GHz 4K 8GB RAM 1TB FD | Silver| MRT42LL/A
3,399.00 AED Original price was: 3,399.00 AED.2,139.00 AEDCurrent price is: 2,139.00 AED.
Refurbished Dell Chromebook 3180 Laptop 11.6 inch
199.99 AED Original price was: 199.99 AED.179.99 AEDCurrent price is: 179.99 AED.
Lenovo Chromebook N22 Laptop 11.6 inch – 2017
This Lenovo Chromebook N22 comes in Black. It has an 11.6-inch widescreen LED-backlit HD display with 1366 x 768 HD resolution. Powered by Intel Celeron N3060 at 1.6GHz and Intel HD Graphics 400. Solid State Drive capacity of 16GB with 4GB of RAM. This device has been tested to be in great working condition.
299.00 AED Original price was: 299.00 AED.141.00 AEDCurrent price is: 141.00 AED.
20
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Renewed – Lenovo Chromebook N22 2017 Laptop 11.6 inch Display, intel Celeron Processor 4Gb Ram 16Gb Emmc 5 G Chrome Os integrated Graphics Black
This Lenovo Chromebook N22 comes in Black. It has an 11.6-inch widescreen LED-backlit HD display with 1366 x 768 HD resolution. Powered by Intel Celeron N3060 at 1.6GHz and Intel HD Graphics 400. Solid State Drive capacity of 16GB with 4GB of RAM. This device has been tested to be in great working condition.
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | ChromeBook N22 |
| Model Number | Lenovo N22 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 5.72E+12 |
| Internal Storage | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 4 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 11.6″ |
| Processor Type | Pentium |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | ChromeBook N22 |
| Model Number | Lenovo N22 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 5.72E+12 |
| Internal Storage | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 4 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 11.6″ |
| Processor Type | Pentium |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| MPN | ChromeBook N22 |
| Model Number | Lenovo N22 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 5.72E+12 |
| Internal Storage | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 4 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 11.6″ |
| Processor Type | Pentium |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
