HP ZBOOK 15 G3 Core i7 6th GEN 15.5" 16GB RAM 512GB SSD | 4GB Graphics
2,999.00 AED Original price was: 2,999.00 AED.979.00 AEDCurrent price is: 979.00 AED.
Dell P2213T 22 Active matrix - TFT LCD Monitor
279.00 AED Original price was: 279.00 AED.190.00 AEDCurrent price is: 190.00 AED.
HP ZBOOK 15U G3 Core i7 6th GEN 15.5″ 8GB RAM 256GB SSD
1,140.00 AED Original price was: 1,140.00 AED.989.00 AEDCurrent price is: 989.00 AED.
13
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
HP ZBOOK 15U G3 Core i7 6th GEN
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | ZBOOK 15U G3 |
| Model Number | 15U G3 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 15.5″ |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 192018000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | ZBOOK 15U G3 |
| Model Number | 15U G3 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 15.5″ |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 192018000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | ZBOOK 15U G3 |
| Model Number | 15U G3 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 15.5″ |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 192018000000 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
