HP Chromebook 14-DQ0050NR Intel 4GB Ram 64GB Storage
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.239.00 AEDCurrent price is: 239.00 AED.
HP UltraBook X360 1040 G7 14.0" Core i5 10th Gen 16GB RAM 256GB SSD | Silver | Touchscreen
1,450.00 AED Original price was: 1,450.00 AED.1,289.00 AEDCurrent price is: 1,289.00 AED.
HP EliteBook X360 1040 G8 Core i7 11th GEN 14.0″ 32GB RAM 256GB SSD | Silver Touchscreen
2,399.00 AED Original price was: 2,399.00 AED.1,719.00 AEDCurrent price is: 1,719.00 AED.
14
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
HP EliteBook X360 1040 G8 Core i7 11th GEN 14.0″ 32GB RAM 256GB SSD | Silver Touchscreen
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook FOLIO 1040 G3 |
| Model Number | 1040 G8 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 32 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook FOLIO 1040 G3 |
| Model Number | 1040 G8 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 32 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | HP |
| MPN | Elitebook FOLIO 1040 G3 |
| Model Number | 1040 G8 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 32 GB |
| Color | Silver |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Processor Type | Core i7 |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
