Microsoft Surface Laptop 13.5-Inch Ci5 7th 8GB RAM 128GB SSD | Silver
1,199.00 AED Original price was: 1,199.00 AED.789.00 AEDCurrent price is: 789.00 AED.
Microsoft Surface Pro 6 Ci5 8th Gen 8GB RAM 256GB SSD | Silver
1,399.00 AED Original price was: 1,399.00 AED.899.00 AEDCurrent price is: 899.00 AED.
Dell Latitude 3150 Laptop 11.6 4GB RAM 128GB SSD
This Dell Latitude 11″ 3150 comes in Black. It has an 11.6-inch widescreen LED-backlit HD display with 1366 x 768 HD resolution. Powered by Intel Celeron N3540 at 2.16GHz and Intel HD Graphics. Solid State Drive capacity of 16GB with 4GB of RAM. This device has been tested to be in great working condition.
449.00 AED Original price was: 449.00 AED.389.00 AEDCurrent price is: 389.00 AED.
1 in stock
1 in stock
12
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Renewed – Dell Latitude 11 – 3150 Laptop 11.6 inch Display, intel Celeron Processor 4Gb Ram 16Gb Emmc Chrome Os integrated Graphics Black
This Dell Latitude 11 3150 comes in Black. It has an 11.6-inch widescreen LED-backlit HD display with 1366 x 768 HD resolution. Powered by Intel Celeron N3540 at 2.16GHz and Intel HD Graphics . Solid State Drive capacity of 16GB with 4GB of RAM. This device has been tested to be in great working condition.
An 11.6-inch laptop that provides a cost-effective learning solution built with the best-in-class durability to withstand every school day. Operating System Available with Windows 10 Pro – for a smooth, versatile PC experience. Survives school days and school kids. Good past the last bell: With 10+ hours of battery life, this trusty PC gets kids through even the longest school days.
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | Latitude 3150 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 5.39706E+12 |
| Internal Storage | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Display Size | 11.6″ |
| Processor Type | Pentium |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | Latitude 3150 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 5.39706E+12 |
| Internal Storage | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Display Size | 11.6″ |
| Processor Type | Pentium |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | Latitude 3150 |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 5.39706E+12 |
| Internal Storage | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Display Size | 11.6″ |
| Processor Type | Pentium |
| Condition | Renewed |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
