Dell Latitude 5480 Core i5 7th 14.0" 8GB RAM 256GB SSD
719.00 AED Original price was: 719.00 AED.549.00 AEDCurrent price is: 549.00 AED.
Dell Latitude 5580 Core i7 7th 15.5" 8GB RAM 256GB SSD
879.00 AED Original price was: 879.00 AED.789.00 AEDCurrent price is: 789.00 AED.
Dell Latitude 5480 Core i5 6th 14.0″ 8GB RAM 256GB SSD
659.00 AED Original price was: 659.00 AED.525.00 AEDCurrent price is: 525.00 AED.
12
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
DELL LATITUDE 5480 Core i5 6th GEN
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | LATITUDE 5480 |
| Model Number | 5480 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | LATITUDE 5480 |
| Model Number | 5480 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | LATITUDE 5480 |
| Model Number | 5480 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 14.0″ |
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Generation | 6th Gen |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
