HP Elitebook FOLIO 1040 G2 Core i5 5th GEN 14.0" 8GB RAM 256GB SSD
800.00 AED Original price was: 800.00 AED.519.00 AEDCurrent price is: 519.00 AED.
Dell Latitude 3490 i5 7th 8GB RAM 256GB SSD
800.00 AED Original price was: 800.00 AED.539.00 AEDCurrent price is: 539.00 AED.
Dell Latitude 3340 i3 4th 8GB RAM 256GB SSD
600.00 AED Original price was: 600.00 AED.399.00 AEDCurrent price is: 399.00 AED.
4 in stock
4 in stock
13
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
DELL LATITUDE 3340 i3 4th GEN 8GB RAM 256GB SSD
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | LATITUDE 3340 |
| Model Number | LATITUDE 3340 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i3 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 648609424454 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | LATITUDE 3340 |
| Model Number | LATITUDE 3340 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i3 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 648609424454 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | LATITUDE 3340 |
| Model Number | LATITUDE 3340 |
| Internal Storage | 256 GB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Color | Black |
| Display Size | 13.3″ |
| Processor Generation | 4th Gen |
| Processor Type | Core i3 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 648609424454 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
