Microsoft Surface Laptop 13.5-Inch Ci7 7th 16GB 512GB | Burgundy
1,799.00 AED Original price was: 1,799.00 AED.1,289.00 AEDCurrent price is: 1,289.00 AED.
A1278 Apple MacBook Pro (2011) 13" Core i5 2nd Gen 8GB Ram 256GB SSD
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.369.00 AEDCurrent price is: 369.00 AED.
Dell Chromebook 3100 Education 2-in1 Laptop 11.6″ 4GB/16GB
299.00 AED Original price was: 299.00 AED.240.00 AEDCurrent price is: 240.00 AED.
20
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Dell Chromebook 3100 Education 2-in1 Laptop
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | P30T |
| Model Number | 3100 |
| Internal Storage | 16GB |
| RAM | 4 GB |
| Display Size | 11.6″ |
| Condition | Renewed |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | P30T |
| Model Number | 3100 |
| Internal Storage | 16GB |
| RAM | 4 GB |
| Display Size | 11.6″ |
| Condition | Renewed |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Dell |
| MPN | P30T |
| Model Number | 3100 |
| Internal Storage | 16GB |
| RAM | 4 GB |
| Display Size | 11.6″ |
| Condition | Renewed |
