Toshiba Portege Z30-C i5 6th Gen 8GB RAM 256GB SSD
799.00 AED Original price was: 799.00 AED.479.00 AEDCurrent price is: 479.00 AED.
A2141 Apple MacBook Pro (2019) 16″ TouchBar Core i9 9th 32GB Ram 1TB SSD
3,699.00 AED Original price was: 3,699.00 AED.2,239.00 AEDCurrent price is: 2,239.00 AED.
10
People watching this product now!
-
Pick up from the Grenewed Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
-
Warranty 6 months
-
Free 7-Days return
Payment Methods
Description
Apple MAcbook Pro A2141 16 inch (2019) TouchBar Core i7 9th 32GB Ram 1TB SSD
ABOUT THIS PRODUCT
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MV912B/A |
| Model Number | A2141 |
| Internal Storage | 1 TB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 32 GB |
| Color | Space Grey |
| Display Size | 16″ |
| Processor Generation | 9th Gen |
| Processor Type | Core i9 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 1.90199E+11 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MV912B/A |
| Model Number | A2141 |
| Internal Storage | 1 TB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 32 GB |
| Color | Space Grey |
| Display Size | 16″ |
| Processor Generation | 9th Gen |
| Processor Type | Core i9 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 1.90199E+11 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Brand | Apple |
| MPN | MV912B/A |
| Model Number | A2141 |
| Internal Storage | 1 TB |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 32 GB |
| Color | Space Grey |
| Display Size | 16″ |
| Processor Generation | 9th Gen |
| Processor Type | Core i9 |
| Condition | Renewed |
| GTINGTIN/EAN/UPC Number | 1.90199E+11 |
| Keyboard Language | English |
| What's In The Box | Power cable & Charger |
